Wypadek w pracy

Image result for warehouse accident

Powinno być rzeczą normalną przeświadczenie, że idąc do pracy wrócimy do domu cali i zdrowi. Prawo wymaga, aby każdy jeden pracodawca podjął wszystkie kroki aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom w miejscu pracy. Ale jednak, wypadki się zdarzają. Brak odpowiednich szkoleń, niewłaściwy sprzęt, niedziałająca poprawnie maszyna, śliska podłoga: każda z tych rzeczy może spowodować uszczerbek na naszym zdrowiu. A kiedy już się nam to przytrafi, często z powodu uległemu wypadkowi nie jesteśmy w stanie pracować przez jakiś czas.

Jeśli miałeś wypadek w pracy, a Twój pracodawca nie dopełnił swoich obowiązków aby wypadkowi zapobiec, może należeć Ci się odszkodowanie. Może wydawać ci się to dziwne lub trudne. Możliwe, że będzie Ci się wydawało, że starając się o odszkodowanie stracisz dzięki temu pracę. Poznaj fakty: otóż, być może o tym nie wiesz, ale Twój pracodawca ma obowiązek posiadania ubezpieczenia, i to właśnie jego ubezpieczyciel wypłaca Twoje odszkodowanie. Istnieją bardzo poważne konsekwencje jeśli pracodawca zwolniłby Ciebie przez to, że zgłosiłeś wypadek.

Jeśli miałeś wypadek w pracy i zastanawiasz się do kogo się zwrócić, porozmawiaj już dziś z jednym z naszych agentów. Nasz wykwalifikowany personel będzie umiał doradzić ci na temat tego co musisz zrobić, aby sprawa była dla Ciebie jak najbardziej korzystna finansowo. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów, ponieważ działamy w systemie ‘’No win no fee’’. Oznacza to, że jeśli nie wygramy dla Ciebie odszkodowania, to Ty również, nie będziesz ponosił żadnych kosztów.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi

Jeśli miałeś wypadek w pracy, który nie powstał z Twojej winy, uważamy, że nie powinieneś ponosić żadnych kosztów.
Zapewnimy ci największe odszkodowanie i weźmiemy pod uwagę te czynniki:

twoje obrażenia, uszczerbki na zdrowiu powstałe w wyniku wypadku,
jeśli w wyniku wypadku utraciłeś lub Twoje rzeczy uległy zniszczeniu-odzyskamy ich wartość,
Jeśli w wyniku wypadku nie mogłeś pracować odzyskamy dla Ciebie zarobki, które straciłeś
Koszta, których normalnie nie musiałbys ponosic, gdyby wypoadek się nie zdarzył, np. Koszty tłumacza, koszt transportu do szpitala/lekarza, tabletki, leczenie
Nasi prawnicy z wieloletnim doświadczeniem pomogą Ci krok po kroku, tak abyś otrzymał szybko jak największe odszkodowanie.

To co nas wyróżnia:

100% No-Win No-Fee*
Sprawdzeni, przetestowani
Zupełnie bezpłatna, niezobowiązująca konsultacja
Pomoc w języku polskim
Brak ukrytych kosztów

Aby sprawdzić czy należy ci się odszkodowanie zadzwoń do nas lub napisz SMS o treści ‘WYPADEK’, a przyjazny konsultant oddzwoni do Ciebie w dogodnym momencie.

Nasz numer telefonu: 07984921874

Email: info@polishcommunityuk.org

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *